Veleco Sharpy-nový

Moderní elektrický skútr firmy VELECO je určen pro zákazníky, kteří chtějí mít  nový atraktivní skútr a užít si pohodlnou jízdu na velkém skútru. Tento model je vybaven bezpečnou elektromagnetickou brzdou!

Specifická reference

59 900,00 Kč
S DPH
Množství

Model SHARPY je největším skútrem v nabídce firmy Veleco. Má silný motor o výkonu 750W, se kterým zvládnete bez problémů všechny kopce. Je určen pro váhu až 150 kg!
Díky kvalitnímu odpružení a stabilnímu podvozku je jízda na tomto skútru velice pohodlná a bezpečná.

Výbava skútru Sharpy je nadstandartní a najdete zde otočné pohodlné sedadlo, LED osvětlení pro noční jízdu, digitální displej s ukazateli všech potřebných údajů, držák telefonu, reproduktory pro přehrávání hudby a možnost nabíjení  telefonu přes USB atd...
diplej Sharpy

Skútry firmy VELECO jsou kvalitně zpracované výrobky s možností variabilní výbavy. Můžete si , vybrat z různých barev a 2 druhy sedadel. V nabídce jsou rovněž možnosti zastřešení, přídavné kufry a tašky atd. Prohlédněte si fotogalerii s nabídkou.


Tyto skútry jsou vyráběny v EU a prodávány jsou úspěšně v zemích západní Evropy. Nyní je nabízíme i v České republice.
Zajišťujeme samozřejmě i záruční a pozáruční servis. K dispozici jsou všechny potřebné ND.
Některé skútry jsou nabízeny s rychlostí až 25 km a klasickými brzdami. My doporučujeme z hlediska bezpečnosti a stability skútry s rychlostí 12 km a spolehlivou elektromagnetickou brzdou! Při výběru Vám pomůžeme a neváhejte se proto na nás obrátit se všemi dotazy.

Moderní elektrický skútr firmy VELECO je určen pro zákazníky, kteří chtějí mít  nový atraktivní skútr a užít si pohodlnou jízdu na velkém skútru. Tento model je vybaven bezpečnou elektromagnetickou brzdou!

Specifická reference

Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

8 dalších produktů ve stejné kategorii:

Afikim Breeze S3 (pro 2)

Varianta pro 2 osoby oblíbeného skútru Breeze S3. Silný moderní skútr můžete využít i na projížďky ve 2. 

58 000,00 Kč
LONG baterie 12V 75Ah M6...

Trakční baterie 12V 75Ah určena do největších vozíků a skútrů pro seniory.  Doporučujeme u větších vozíků a skútrů, které jsou často zatěžovány.

5 990,00 Kč
Minicrosser M1

Dánský výrobce skútrů Minicrosser je záruka světové top kvality. Cena nových skútrů se pohybuje nad 200 tisíc Kč! Pokud chcete výjímečnou kvalitu zpracování, odpružení a stability, doporučujeme si vyzkoušet jízdu na tomto...

39 990,00 Kč