logo

O nás - fofrvozik.cz

O nás - fofrvozik.cz

Společnost TCP articles jsme založili roku 2009 za účelem prodeje zábavních elektrických koloběžek, vozítek a skateboardů především pro děti a mládež

O rok později nás nadchla myšlenka prodeje elektrických skútrů/vozíků, které by usnadnily pohyb lidem se zhoršenou pohyblivostí. Začali jsme ze zahraničí dovážet použité skútry a repasovat je, výsledkem je kvalitní zboží, za menší než poloviční cenu nového. Jako jedni z mála poskytujeme na tyto repasované elektrické skútry záruku 1 rok! Naleznete u nás vozíky renomovaných firem v různých cenových kategoriích.

Ještě tentýž rok jsme se vzhledem ke stoupajícímu zájmu o elektrokola začali soustředit na přestavbu jízdních kol na elektrokola = elektrifikaci na míru. Vyberete si ze široké nabídky kapacit baterií, přidáte osvědčený středový motor s komponenty a stačí už jen přestavět. Samotnou přestavbu můžete provést buď sami, nebo to nechat na nás. Abychom uspokojili veškeré potřeby našich zákazníků, začali jsme rovněž repasovat baterie do elektrokol.

A protože jsme malá rodinná firma, bylo naším cílem získat klienty, kteří oceňují zkušenostiosobní přístup a lidské jednání. V oboru prodeje a servisu elektrických vozíků a elektrokol se pohybujeme již přes 10 let. Náš špičkový servisní technik Lum dokáže objevit a spravit téměř jakoukoliv závadu a vzhledem k tomu, že se v našem areálu nachází také zámečnická dílna (společnost LP metal s.r.o.), není pro nás problém vyřešit ani větší opravy (svaření podvozku, ...). Snažíme se pro Vás zkrátka zajistit vše pohodlně na jednom místě.

V roce 2022 jsme oblékli naší firmě nový kabát, a tak nás nově najdete pod názvem FOFRVOZIK.CZ.

Jsme tady pro Vás!

Najdete nás také na sociálních sítích: Facebook a Instagram.

Sdílet: