logo

O nás - fofrvozik.cz

O nás - fofrvozik.cz

Společnost TCP articles jsme založili v roce 2009 a začali jsme jako první v Ostravě s prodejem elektrických kol, skútrů a dalších elektrických vozítek.

O rok později nás nadchla myšlenka prodeje elektrických skútrů a vozíků pro seniory, které by usnadnily pohyb lidem se zhoršenou pohyblivostí. Začali jsme ze zahraničí dovážet značkové použité skútry a repasovat je.
Výsledkem je kvalitní zboží, za menší než poloviční cenu nového. Jako jedni z mála poskytujeme na tyto repasované elektrické skútry záruku 1 rok a také záruční a pozáruční servis! 
Naleznete u nás vozíky renomovaných firem v různých cenových kategoriích. 
Nabízíme také zákazníkům přestavbu jízdních kol na elektrokola = elektrifikaci na míru. Vyberete si ze široké nabídky kapacit baterií, přidáte osvědčený středový motor s komponenty a stačí už jen přestavět. Samotnou přestavbu můžete provést buď sami, nebo to nechat na nás.
Abychom uspokojili veškeré potřeby našich zákazníků, začali jsme rovněž repasovat baterie do elektrokol a rozšířili nabídku o prodej trakčních baterií do skútrů.

Protože jsme malá rodinná firma, je naším cílem získat klienty, kteří oceňují dlouholeté zkušenosti, osobní přístup a lidské jednání. 
V oboru prodeje a servisu elektrických vozíků a elektrokol se pohybujeme již přes 15 let. Máme spoustu pokojených zákazníků po celé republice, kteří se na nás mohou spolehnout. Pro nás prodejem obchod nekončí, ale nabízíme po celou dobu servis, bez kterého se neobejdete!  
Náš špičkový servisní technik  dokáže objevit a opravit téměř jakoukoliv závadu a vzhledem k tomu, že se v našem areálu nachází také zámečnická dílna (společnost LP metal s.r.o.), není pro nás problém vyřešit ani větší opravy (svaření podvozku, ...). 
Snažíme se pro Vás zkrátka zajistit vše pohodlně na jednom místě.

V roce 2022 jsme oblékli naší firmě nový kabát, a tak nás nově najdete pod názvem FOFRVOZIK.CZ.

Jsme tady pro Vás!

Najdete nás také na sociálních sítích: Facebook a Instagram.

Sdílet: