logo

Nový e-shop, stará dobrá firma

Nový e-shop, stará dobrá firma

Nedávno jsme pro Vás spustili nový e-shop, který má sice zcela nový název a podobu, ale stále jsme to my.

Na trhu působíme pod názvem společnosti TCP articles s.r.o. již více než 12 let. Za tu dobu jsme nasbírali spoustu zkušeností, a tak se dnes nebojíme pasovat do role specialistů na repasované elektrické skútry. Protože jsme malá rodinná firma, zakládáme si na osobním přístupu a lidském jednání. Vždy hledáme řešení na míru, abychom Vám pomohli vybrat to nejlepší právě pro Vás. 

Abychom Vám přiblížili, čím se naše společnost zabývá, rozebereme to v jednotlivých částech.

ČÍM SE ZABÝVÁME?

Elektrické skútry pro seniory 
Repase baterií
Elektrifikace
Imobilita
Půjčovna 
Servis 

ELEKTRICKÉ SKÚTRY

Dovážíme použité skútry ze zahraničí a pečlivě je repasujeme. Proto si u nás můžete pořídit spolehlivý skútr za třetinu ceny nového. Navíc přidáváme záruku 1 rok a garanci dostatku náhradních dílů. V naší nabídce naleznete i skútry nové, na které se vztahuje záruka 2 roky.

REPASE BATERIÍ

Pokud již kapacita baterie Vašeho elektrokola není co bývala, nemusíte si hned kupovat novou. Máme pro Vás ekologický a navíc levnější způsob - výměnu starých článků za nové, čili repasi. 

ELEKTRIFIKACE

Najdete u nás součástky k přestavbě Vašeho jízdního kola na elektrokolo, popřípadě Vám samotnou přestavbu můžeme udělat my. Nabízíme také samotné baterie do elektrokol.

IMOBILITA

Vzhledem k naší lokální provázanosti se zámečnickou kovovýrobou jsme schopni navrhnout řešení Vašich problémů týkajících se bariér v používání elektrických skútrů (např. schody).

PŮJČOVNA

Jde o doplňkovou službu zřízenou teprve nedávno. Můžete ji využít v případě návštěvy Vašich starších příbuzných, po operaci pohybového aparátu nebo před samotnou koupí elektrického skútru.

SERVIS

Poskytujeme jak záruční, tak pozáruční servis. Díky mnohaleté praxi si umíme poradit téměř s jakoukoliv závadou.

Sdílet: