Naše společnost byla založena v roce 2009 pod názvem TCP articles, kdy byla jejím hlavním účelem distribuce zboží dováženého z USA. Jednalo se hlavně o výrobky značky Razor, která se dodnes zabývá prodejem zábavních elektrických koloběžek, vozítek a skateboardů především pro děti a mládež. Po roce podnikání, kdy o elektrická zábavní vozítka pro děti v ČR nebyl zájem, jsme se rozhodli změnit cílovou skupinu, ale zachovat zaměření na elektro pohon, ve kterém jsme viděli budoucnost. 

onas3.png

A tak se roku 2010 zrodila myšlenka prodeje elektrických skútrů/vozíků, které by usnadnily pohyb naší starší generaci - seniorům. Zároveň jsme byli jedna z prvních firem v Ostravě, která se ve stejném roce pokusila o expanzi na trh elektrokol. S narůstajícím zájmem veřejnosti o elektrokola, jsme již ale nebyli schopni konkurovat velkým prodejnám s desítkami vystavených modelů, a proto jsme se rozhodli, že se vrátíme k původní myšlence usnadnění pohybu, a začali jsme kvalitní jízdní kola přestavovat klientům na míru na elektrokola.

Protože jsme malá rodinná firma, bylo naším cílem získat klienty, kteří oceňují osobní přístup a lidské jednání. Během let jsme zjistili, že mnoho lidí má zájem o kvalitní zánovní skútry, které projdou důkladnou kontrolou v našem servisním středisku, protože jsou mnohem levnější a po výměně akumulátoru jako nové. Zaměřili jsme se tudíž na dovoz a servis těchto skútrů z Holandska a Německa a díky tomu u nás seženete pouze kvalitní výrobky od osvědčených a renomovaných firem. V naší nabídce najdete, jak levnější modely pro běžné uživatele, tak i dražší kousky, které uspokojí i ty náročnější z Vás.

Na tyto repasované vozíky poskytujeme jako jedni z mála záruku 1 rok!

Pokud byste ale měli zájem o nové elektrické skútry, máme řešení i pro Vás! Spolupracujeme s distributory značek MEYRA a EXCEL a rádi Vám zprostředkujeme koupi skútru, který si budete přát.

V tomto případě nových vozíků je samozřejmostí záruka 2 roky!

V oboru prodeje a servisu elektrických vozíků a elektrokol se pohybujeme již přes 10 let. Náš špičkový servisní technik Lum dokáže objevit a spravit téměř jakoukoliv závadu a vzhledem k tomu, že se v našem areálu nachází také zámečnická dílna, není pro nás problém vyřešit ani větší opravy (svaření podvozku, ...). 

Časy se mění, a tak ani my nemůžeme zůstávat pořád stejní, proto jsme se rozhodli, že dáme naší firmě nový kabát a od roku 2022 nás najdete na novém eshopu pod názvem FOFRvozík.cz, pojďte do toho!

S NÁMI BUDETE VŽDY NAPŘED!